zo-top2
Sporthotel

sporthotel

Športhotel
Adresa: Oščadnica č. 1588
023 01 Oščadnica
Telefón:
  • +421 903 543 089
Web: www.sporthotelosc.sk
E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.
Ubytovanie:

Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!
Click image to open!


Staronový hotel začal opäť dýchať . Zažiaril do nového úseku svojho života. Po celkovej rekonštrukcii Vás víta v príjemnom prostredí  učupený pod horou v obci Oščadnica, v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Oščadnica Veľká Rača.

Okolitá príroda vhodná ako na pešiu tak aj na cykloturistiku , zimné i letné športy , Vám umožní aktívny oddych pre Vás ,  Vaše deti, pre školy v prírode, cyklistické a turistické skupiny a samozrejme pre priaznivcov bielej stopy.
Športhotel je situovaný priamo v Obci Oščadnica v tichom prostredí za riečkou v susedstve futbalového ihriska. Priamo od hotela premáva počas lyžiarskej sezóny skibus s pravidelnými odchodmi.
Vzdialenosť lyžiarskych stredísk Oščadnica Veľká Rača - stredisko Dedovka je od hotela vzdialené 3 km a 5 km stredisko Lalíky. Vo vzdialenosti cca 500m od hotela sa nachádza samostatný vlek s denným a večerným lyžovaním - Športcentrum .

Zariadenie poskytuje 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou 1 prístelky - gauč a 16 štvorlôžkových izieb.
Všetky izby sú vybavené kompletným vlastným sociálnym zariadením s hydromasážnym sprchovacím boxom, LCD FTVP, centrálnym vykurovaním. V zariadení je herňa so šípkami a futbalovým stolom. Objekt má uzatvorené parkovisko monitorované kamerovým systémom, nestrážené. Na prízemí je uzamykateľná lyžiareň, ktorá v letnom období slúži k odkladaniu bicyklov.

Priamo v hoteli je reštaurácia, kde sa podávajú raňajky a večere , prípadne obedy pre ubytovaných hostí.
S kapacitou 60 až 80 miest na sedenie a priestorom na tancovanie je možné zabezpečiť svadobné hostiny, stužkové slávnosti, rodinné oslavy , firemné akcie , kary a pod.