zo-top2
Nástenka
Odporučenie - žiadosť

dňa 6.12.2011 sa uskutočnilo pravidelné zasadnutie predstavenstva MZCRO. Chcem Vás touto cestou informovať o niektorých skutočnostiach, ktorými sme sa na tomto predstavenstve zaoberali:

 

Ďalšie informácie...
 
Výsledky rokovania so strediskom

Vážení ubytovatelia.

Dňa 9.11.2011 sa uskutočnilo v SCR VR dlho očakávané stretnutie ohľadom balíčkov na zimnú sezónu 2011/2012, medzi zástupcom strediska a zástupcami ubytovateľov, na ktorom bol prítomný aj p. Ing. Plevko Marian - starosta obce.

Po cca 3 - hodinovej rušnej diskusii, plnej argumentov a miestami aj emócii sa prítomní dohodli na nasledovných kompromisoch:

Ďalšie informácie...
 
Aktuality


facebookPripojte sa k nám na Facebooku !!!!!!Obecný športový klub Fair Play Oščadnica organizuje každý týždeň rôzne športové aktivity pre všetkých športovcov i nešportovcov. Aktuálne informácie získate na stránkach facebook

 

 

 
Stanovisko strediska k zrušeniu PARK SNOW CARD
Vážení členovia,

vedenie strediska Veľká Rača po stretnutí s ubytovateľmi dňa 31.1.2011, ktoré iniciovalo MZCRO, vydalo nasledovné stanovisko :
Ďalšie informácie...
 


Voľné ubytovanie
Typ ubytovania
Príchod:
Deň Mesiac Rok
Noc(í) Izba (y) Deti?
Osôb Deti (vek)
Rozšírené vyhľadávanie
© SITOUR, spol. s r. o.
O nás
Miestne združenie cestovného ruchu Oščadnica. Sme občianskym združením podporujúcim rozvoj cestovného ruchu v obci Oščadnica.
Akcie MZCRO
Členovia
Orgány združenia
Dokumenty
Dokumenty
Nástenka
Prihláška
Kontaktujte nás