zo-top2
Nástenka
Stanovisko strediska k zrušeniu PARK SNOW CARD
Vážení členovia,

vedenie strediska Veľká Rača po stretnutí s ubytovateľmi dňa 31.1.2011, ktoré iniciovalo MZCRO, vydalo nasledovné stanovisko :

Od 1.2.2011 si môžete v kancelárii Račatik  vyzdvihnúť resp. zakúpiť vouchery  pre klientov, ktorým ste ponúkali zľavu  park snow card. (20 % 3 dňový a 30 % 6-dňový skipass).

Voucher slúži ako  náhrada za park snow kartu  (1 voucher = 1 klient ).

Stojí 1 €  - rovnako pre všetky kombinácie 3 a 6 -dňových skipasov ( teda 3 dňový - dospelá osoba, junior, dieťa a 6-dňový - dospelá osoba, junior, dieťa).

Informácia pre ubytovateľov, ktorým ešte zostali čisté karty park snow :

Karty budeme evidovať v  kancelárii Račatiku do stredy 9.2. 2011, peniaze Vám budú vrátené prostredníctvom infocentra  Donovaly, podrobnosti  zašleme neskôr.

Foto zo stretnutia:
  MZCRO_--_stretnutie_Velka_Raca._003 MZCRO_--_stretnutie_Velka_Raca._002 MZCRO_--_stretnutie_Velka_Raca._001

Voľné ubytovanie
Typ ubytovania
Príchod:
Deň Mesiac Rok
Noc(í) Izba (y) Deti?
Osôb Deti (vek)
Rozšírené vyhľadávanie
© SITOUR, spol. s r. o.
O nás
Miestne združenie cestovného ruchu Oščadnica. Sme občianskym združením podporujúcim rozvoj cestovného ruchu v obci Oščadnica.
Akcie MZCRO
Členovia