zo-top2
Zimná sezóna v Snowparadise Veľká Rača Oščadnica Veľká Rača
Snowparadise Veľká Rača Oščadnica

Svoje miesto si tu nájdu, uprostred krásnej prírody, všetci nadšenci bieleho športu a turistiky od začiatočníkov až po tých najnáročnejších. V tomto lyžiarskom stredisku v troch lokalitách DEDOVKA, MARGUŠKA a LALIKY sú osobné horské dopravné zariadenia, vrátane dvoch 4-sedačkových a jednej 6-sedačkovej lanovky v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami, s celkovou prepravnou kapacitou 9700 osôb za hodinu, pravidelne upravované zjazdové trate v dĺžke 14 km a bežecké trate na Stope zdravia v dĺžkach 1, 3 a 5 km.
Viac info na stránke Snowparadise Veľká Rača Oščadnica.
Ďalšie informácie...
 
Letná sezóna v SUNPARADISE Veľká Rača Oščadnica
bobovkaOščadnica Vás pozýva do letného parku zábavy Sunparadise Veľká Rača Oščadnica.
Vitajte v letnom centre zábavy a adrenalínu, v prekrásnych Kysuckých Beskydách uprostred krásnej slovenskej prírody. Keďže sa o Vás pekne staráme počas zimných mesiacov pripravili sme pre Vás aj na letné obdobie celú lavínu rôznej zábavy a atrakcií. Budeme sa snažiť aj v nasledujúcich sezónach prinášať pre Vás nové a nové atrakcie a zábavky. Pevne veríme, že si budete vedieť vybrať už aj počas týchto letných dní z ponuky, ktorú sme pre Vás pripravili.
Ďalšie informácie...
 
Obec Oščadnica
foto1Obec  Oščadnica patrí medzi významné centrá zimnej i letnej turistiky na Slovensku. Rozprestiera sa pod masívom Veľkej Rače (1236 m n.m.), nyjvyšším vrchom Kysuckého regiónu. Potenciál tvorí najmä čaro kysuckej prírody, široké možnosti aktívneho oddychu a kvalitné ubytovacie i stravovacie služby ...
Ďalšie informácie...
 


Kultúra
Pamiatky
Šport
Turistika


vuc11
Stránka zhotovená s finančnou podporou Žilinského samosprávneho kraja